GARY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GARY

Najbolji forum na svetu
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : negde iza duge
Posao : forumisanje
Humor : obligatan
Datum upisa : 12.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 7:26 pm

Naslov: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Juče u 9:17 Odgovoriti sa citatom Izmeni/Izbriši poruku Obriši ovu poruku Pogledaj IP autora
Nadam se da ste dobro spavali i da ste se naspavali. Ali nije lose odspavati malo i popodne, zar ne? Voleo bih da ovde razmenimo svoje snove-sta ste sanjali, sta sam sanjao. Sta bi to moglo znaciti? Pa hajde-ne stidite se, znamo da ima i onih-SEXY snova /nadam se ne i vlaznih/.
_________________
KO GRADI SVOJU SRECU NA TUDJOJ NESRECI-NECE DOBRO PROCI
Nazad na vrh Ići dole
https://gary.forumsr.com
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : negde iza duge
Posao : forumisanje
Humor : obligatan
Datum upisa : 12.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: SANJAO SAM, SANJAO...   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 7:29 pm

Sanjao sam da sam bogat i to ne malo. Toliko sam bogat da imam veeeeliku kucu na najboljem mestu, sa ogromnim vrtom. Nista ne radim jer imam poslugu, kuvaricu /kuvara/, sobaricu, batlera, bastovana...U vrtu veliki bazen u nekoliko nivoa...U prizemlju nekoliko garaza sa tipovima automobila koje sam oduvek zeleo: Ford Mustang, Rols-Rojs, BMW, Mercedes. Tu su i motorcikli-Harley Davidson, Yamaha, Honda...

Eh ,a kako su snovi okrutni a kako je budjenje strasno kad shvatis da je sve to bila samo ILUZIJA onoga sto nikada nece biti...

Idem da placem u kupatilo da ne kvasim tepih...Buhuuuuu...

king lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://gary.forumsr.com
Faust Paladin

Faust Paladin


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 35
Lokacija : Malo tamo, malo ondje, ovisi o raspolozenju... hehe
Posao : Gradevinski radnik (patnik)
Humor : Nastran
Datum upisa : 13.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 12:01 am

Ja sam sanjao da vodim ljubav sa svojom bivsom curom. Taman sam joj stavio, sevio je 10min u misionarskom polozaju kada me upitala koliko je sati i rekla da mora doma. Osjecao sam se tako jadno i bijedno da mi se odmah spustio i probudio sam se... prava nocna mora je to bila!
Nazad na vrh Ići dole
http://libertas.bigforumpro.com
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : negde iza duge
Posao : forumisanje
Humor : obligatan
Datum upisa : 12.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 6:53 am

Zaspah kasno, tek oko dva. Komarci me izujedase, neki genetski modifikovani, ogromni. Kada sam najzad zaspao svadjao sam se sa nekim u snu, ali ne mogu da se setim sa kim.

Mislim da je to bio Alex vlasnik Foruma "Bec cenzure" koji me je BANNANIRAO bez ikakvog razloga. To ja zovem-ALEX VELIKA RAZVALJENA PICHKA.
Nazad na vrh Ići dole
https://gary.forumsr.com
Vrazica

Vrazica


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 33
Lokacija : pakao
Posao : sex
Datum upisa : 14.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:05 am

Faust Paladin ::
Ja sam sanjao da vodim ljubav sa svojom bivsom curom. Taman sam joj stavio, sevio je 10min u misionarskom polozaju kada me upitala koliko je sati i rekla da mora doma. Osjecao sam se tako jadno i bijedno da mi se odmah spustio i probudio sam se... prava nocna mora je to bila!




jebala te zvoncica u dupe Sad
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : negde iza duge
Posao : forumisanje
Humor : obligatan
Datum upisa : 12.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: MA NIJE ON...   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 11:52 pm

...mislio na nju, nego na neku izmisljenu-ko zna koju. Ne sekiraj se-nece taj nigde zalutati, ima zvonce pa ces ga lako naci.
Nazad na vrh Ići dole
https://gary.forumsr.com
Vrazica

Vrazica


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 33
Lokacija : pakao
Posao : sex
Datum upisa : 14.07.2008

KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 9:42 am

heh...lako je tebi rec....ali je tesko povjerovati....meni je on sada sve na svijetu i nebi ga mijenjala za 1000 10x boljih od njega...nema sanse....ali sta ako se on preplasi i pobjegne...ma ja se sam malo bojim...pa trebunjam gluposti....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI   KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO STE SPAVALI-STA STE SANJALI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GARY :: Your first category :: Your first forum-
Skoči na: